دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم

دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم از لیز روم|

دانلود فیلم دیدنی و جذاب قدیمی بدنام با لینک مستقیم

دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با دوبله فارسی

bad nam دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم

سال شمسی تولبد : ۱۹۴۶

ژانر : ,

فیلم دیدنی و جذاب بدنام از محبوب ترین فیلم دیدنی و جذاب های استاد سینما در سال شمسی ۱۹۴۶ و همچنین به قولی هیچکاکی ترین فیلم دیدنی و جذاب اوست که به همراه فیلم دیدنی و جذاب سرگیجه دو فیلم دیدنی و جذاب عاشقانه مهم استاد را شکل می دهند. آن فیلم دیدنی و جذاب که به فارسی هم دوبله شده می باشد از فیلمنامه خیلی زیاد عالی بن هکت و همچنین بازی بازیگرانی همچون – اینگرید برگمن و همچنین کلود رینز بهره می برد که دو مورد آخری را در فیلم دیدنی و جذاب معروف کازابلانکا حتما به خاطر دارید. فیلم دیدنی و جذاب یکی از شاهکارهای هیچکاک در باره تعلیق – بازی بازیگران جدید – فیلمنامه و همچنین بهره بری و استفاده از نماها و همچنین سکانسهایی ناب به شمار می‌رود.

خلاصه داستان: آلیشیا (انگرید برگمن) به خاطر قبل شوم خانواده اش که به واسطه فعالیت های پدرش در جاسوسی جهت نازی ها به وجود آمده، از طرف نهاد جاسوسی آمریکا مامور می می شود تا از تجمع نازیها در شهرستان ریوی برزیل، اطلاعات مفیدی بدست آورده و همچنین برایشان ارسال کند. آلیشیا در آن ماموریت خطرناک همچنین و علاوه بر خطرهای جاسوسی ، گرفتار شک معشوقش ( کری گرانت ) می می شود که….

بازیگران جدید و همچنین دوبلورها: کری گرانت / دِولین / ، اینگرید برگمن / / نیکو خردمند، کلود رینز / / اکبر منانی، لوئیس کالهرن / کاپیتان پُل پریسکات / خسرو شایگان، لئوپولدین کنستانتین / مادام سباستین / مهین بزرگی، رینهولد شونزل / دکتر آندرسون / هوشنگ لطیف پورف، اَلکس مینوتیس / جوزف / حسین حاتمی، ابرهارد کروشمیت / امیل هوپکا / پرویز نارنجی ها، ، سر چارلز مندلی / کامادور / ناصر احمدی، فی باکر / اِسل / پروین ملکوتی، مهین بزرگی (پیرزنی در مهمانی الکس)

 ————————————

دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم

——————–

لینک مستقیم | ۶۲۳ مگابایت

Download

————————————-

دانلود فیلم دیدنی و جذاب بدنام با لینک مستقیم در تاریخ ۱۰ April 2016 | 10:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

http://film.ir2media.net/9502/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی