دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

|دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم از اس پی سیتی|

دانلود فیلم دیدنی و جذاب قدیمی ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با دوبله فارسی

12 mard khashmgin دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

سال شمسی تولبد : ۱۹۵۷

ژانر : ,

۱۲ مرد خشمگین، همینطور اشتباهاً شناخته شده با نام ۱۲ مرد خشن یا ۱۲ مرد خبیث، فیلمی درام محصول سال شمسی ۱۹۵۷ آمریکاست که براساس داستانی تصویری و تلویزیونی به همین نام نوشته رجینالد روز و همچنین به کارگردانی ساخته شده‌می باشد. داستان در موردٔ هیئت منصفه دادگاهی متشکل از دوازده فرد یا شخص می باشد که بایستی در مورد گناهکار بودن یا بی‌گناهی جوانی به حکم کشتن و قتل اراده و تصمیم راسخ‌گیری کنند. فیلم دیدنی و جذاب به دلیل آنکه تنها از یک لوکیشن در اکثرا و بیشتر طول و همچنین دوازده بازیگر اصلی بهره بری و استفاده کرده‌می باشد مورد توجه می‌باشد. در لیست ۲۵۰ فیلم دیدنی و جذاب برتر تاریخ سینمای جهان در وبسایت و مرکز خبرهای جدید معتبر IMDB آن فیلم دیدنی و جذاب در رتبه ۸ قرار دارد. همچنین شخصیت مثبت آن فیلم دیدنی و جذاب (اراده و تصمیم راسخ گیرنده شماره ۸) در لیست پنجاه قهرمان برتر تاریخ سینما در بنیاد فیلم دیدنی و جذاب امریکا (AFI)، در رتبه ۲۸ قرار دارد.

خلاصه داستان: جوانی هجده ساله از اهالی امریکا لاتین متهم به کشتن و قتل پدرش گردیده می باشد. شواهد نشان می‌دهد او با ضربات متعدد چاقو پدر خود را به کشتن و قتل رسانده می باشد، گرچه نوجوان که به نظر ضعیف و همچنین افسرده حال می‌رسد آن اتهام را قبول ندارد با آن حال وجود چاقویی در محل وقوع حادثه که متعلق به نوجوان مذکور می باشد و همچنین او ادعا می‌کند آن هم را مدتی قبل گم کرده و همچنین خبری هم از محل آن هم نداشته می باشد، به عنوان مدرک جرم و جنایت، دلیلی جهت مجرم شناختن او از سوی دادگاه شده می باشد. حال دوازده مرد از طبقات متنوع و گوناگون و مختلف فرهنگی و اجتماعی به عنوان افراد هیئت منصفه دادگاه، مأمور اراده و تصمیم راسخ گیری نهایی در مورد آن پرونده شده‌اند…

بازیگران جدید در «۱۲ مرد خشمگین» نامی ندارند و همچنین از ابتدا تا به انتها آنها را براساس شماره ایی که دارند صدا می‌کنند. در آن بین تنها هنری فوندا و همچنین جوزف سویینی خواهند بود که در انتهای فیلم دیدنی و جذاب تماشاگران را آگاه می‌کنند که نامشان به ترتیب و همچنین می باشد.

 ————————————

دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

——————–

لینک مستقیم | ۳۲۹ مگابایت

Download

————————————-

دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم در تاریخ ۲۱ April 2016 | 11:48 am نشر یافته شده شده می باشد

دانلود فیلم دیدنی و جذاب ۱۲ مرد خشمگین با لینک مستقیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی