علل خارش مهبل (واژن) بدون ترشح

در حالی که زیاد ی از موارد خارش واژن اکثرا با ترشحات بودار ( سفید، خاکستری، زرد یا سبز ) همراه است برخي از موارد واژینیت یا التهاب واژن منجر به ترشحات نمی شود. بسياري از علل احتمـا لی خارش واژن بدون ترشح وجود دارد که عبارتند از:
%D8%AA%D9%86%DA%AF %DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86 %D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86 علل خارش مهبل (واژن) بدون ترشح
doctorkhalili

جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili

واکنش یا درماتیت ارتباط ی آلرژیک – گاهي از زنان احتمالا یک واکنش حساسیتی یا درماتیت ارتباط ی در ناحیه واژن را تجربه کنند که سبب راش لوکالیزه یا تحریک می شود. این ممکن است در ارتباط با یک ماده مانند صابون ایجاد شود. شما شاید دانه های قرمز را مشاهده نمایید که باره با استفاده نکردن از آن ماده از بین می رود استفاده زیاد مدت یا مکرر از این ماده، شاید سبب خارش شدید همراه با ظهور تاول شود.
عفو نت قارچی – عفو نت شناخته شده به نام خارش سوار کار ماهر، یک شکل از کچلی موضعی در اطراف مهبل است که می تواند سبب خارش واژن بدون ترشح شود. پوست راش با مناطقی که شاید قرمز، پوسته ریزی یا پر از دست انداز و تاول است . این عفو نت قارچی مفرق از یک عفو نت قارچی ( کاندیدیازیس veginal) است که با ترشح غلیظ سفید واژن معین می شود.
پسوریازیس – شرایط مانند پسوریازیس، که باعث می شود سلولهای مرده پوست در سطح پوست جمع آوری شود احتمال دارد تکه های قرمز پوست با پوشش فلس سفید پوسته همراه باشد که احتمال دارد به بیماری پوستی تعمیم داده شود. این می تواند روی هر یا تمام قسمت های بدن، از عبارت ناحیه واژن اثر بگذارد.
درماتیت شوره دار یا شوره – شوره در ناحیه واژن با قرمزی همراه است پوست ممکن است چرب، زرد، پوسته پوسته به نظر برسد.
گال – گال همچنین می تواند سبب خارش واژن شود. این شرایط باعث شده است که کنه ها بتواند در زیر پوست نقب بزنند. این است که با خارش شدید همراه است که اکثرا ً در شب بدتر معین می شود. راش با تاول های کوچک یا زخم احتمال دارد ظاهر می شود.
عفو نت های انگلی – انگلهای مانند شپش احتمالا بخشی مودار فرج را درست مانند انگل عفو نی ناحیه سر آلوده کنند کرمک از مقعد هم احتمالا به ناحیه واژن مهاجرت کرده سبب خارش مهبل (واژن) به خصوص در شب شود. چنانچه چه شپش و تخم های آن می تواند با چشم غیر مسلح دیده شود کرمک فقط از طریق آزمایش میکروسکوپی مشاهده می شود.
دیستروفی واژن – یک بیماری به نام دیستروفی واژن که احتمال دارد در تاثیر کمبودهای ویتامینA ،B2 ،B12 ، آهن و اسید فولیک باشد. این ممکن است سبب خارش شود. تکه های سفید یا پلاک شاید در پوست اطراف مهبل به علت تغییرات در پوست ظاهر شود.
پلان اسکلروزیس – زنان همچنین احتمال دارد یک مریضی پوستی نادر به نام پلان اسکلروزیس که شاید در هر نقطه از بدن رخ دهد داشته باشند اما اکثرا در ناحیه تناسلی مقعد رخ می دهد. علت آن ناشناخته است ولی ممکن است سیسـتم ایمنی بدن بیش از میزان فعال و یا عدم هورمونهای جنسی از خصوصیات ی زنان یائسه مرتبط باشد. آسیب قبلی به پوست هم شاید خطر ابتلا به بثورات را در این محل افزایش دهد.
عوامل روحی خراشیدگی – برخي وقتها اوقات عوامل روحی احتمالا به علائمی مانند خارش واژن کمک کند. در این مورد، خاراندن ثابت، باعث تغییرات پوستی می شود که احتمال دارد به التهاب و سوزش منجر شود.
علت خارش مهبل (واژن) بدون ترشح شاید با تاریخچه پزشکی، معاینه فیزیکی تست های دیگر مانند بیوپسی شناخته شود. به همین دلیل توصیه می شود که با یک کارشناس زنان، کارشناس پوست یا پزشک عمومی برای تشخیص و بهبود مناسب مشورت بکنید .
بهبود خارش مهبل (واژن) بدون ترشح
موارد خفیف خارش مهبل (واژن) بدون ترشح شاید بدون نیاز به بهبود ناپدید شوند. در موارد با علت معین از عبارت عفو نت های انگلی یا قارچی احتمال دارد بهبود اختصاصی لازم باشد.
بهبود های پزشکی خارش مهبل (واژن) بدون ترشح

خارش مزمن، خارش غیر قابل تحمل است که با دارو بهبود می شود. دکتر شما یک کورتیکواستروئید موضعی تجویز می نماید که شما می توانید هـر روز به منطقه آسیب دیده اعمال نمایید. شما احتمالا نیاز به مصرف از این دارو برای چند هفته داشته باشید تا به طور کامل از این وضعیت خلاص شوید.
اگر به طور مرتب تغییراتی در پوست شما ایجاد می شود می بایست چند پیگیری و قرار ملاقات با دکتر خود را در برنامـه داشته باشید. این به تعیین بیماری های جدی سلامت مانند کبد، دیابت و یا اختلال خود ایمنی یاری می نماید در موارد ، بهبود علل این بیماری ها به رفع نشانه های واژنی شما یاری خواهد کرد.
بهبود های خانگی جهت خارش واژن بدون ترشح

همچنین بهبود ، خارش شاید بوسیله رعایت نکات زیر ویرایش یابد:
اجتناب از خاراندن منطقه زیرا می تواند سبب تحریک بیشتر شود.
پوشیدن لبـاس گشاد زیر در روز یا خارج کردن لبـاس در شب.
اجتناب از پوشیدن لبـاس های تنگ مانند جوراب شلواری و لباس تنگ.
عدم استفاده از محصولات مانند کالاها مراقبت از پوست زنانه صابون در منطقه آسیب دیده.
مصرف از لوسیون ملایم پوست و مواد پاک کننده جهت پوست های حساس.
استفاده از یک مرطوب کننده یا آب مبتنی بر لوبریکانت برای مبارزه با خشکی واژن.
اجتناب از استفاده از یا لبـاس مرطوب جهت مدت زیاد .
اجتناب از مصرف عطر طعم در نرم کننده های پارچه و خشک کردن لبـاس های شسته شده.
شستن و پاک کردن از ناحیه جلو به عقب بعد از استفاده از توالت جهت پیشگیری از آلوده شدن ناحیه تولید مثل به کرمک و آلودگی های پشت.
تغییر پوشک نوزاد دختر به طور مرتب برای پیشگیری از بثورات پوشک.
اجتناب از مقاربت جنسی تا زمانی که علایم ویرایش یابد.
استفاده از کاندوم برای پیشگیری از گسترش های مقاربتی.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی