وقتی کسب و کارهای کوچک در تبلیغات اینترنتی محو می شوند !

وقتی کسب و کارهای کوچک در تبلیغات اینترنتی محو می شوند !

تبلیغات بسیار کم رنگ تر از گذشته پیش می رود ، به طوری که آن روح و طراوت ما در تبلیغات اینترنتی کمتر میبینیم ، دلیل اصلی این موضوع را باید به ویروس کرونا و شرایط محدودیت های اقتصادی ، اجتماعی نسبت دهیم . وقتی سایت ها را می بینیم کمتر شاید تنوع کسب و کار و مشاغل در سطوح مختلف هستیم ، تبلیغات بنری کاهش چشم گیری داشته اند و از آن هیجان و شور سال های گذشته افتاده اند .

این روزها بیشتر طراحی بنر های تبلیغاتی توسط شرکت های بزرگ سفارش داده می شوند ، وقتی این موضوع را با شرکت طراحی گرافیک بنری پارسی طرح ایرانیان مطرح کردیم ، این موضوع را تایید کردند و به نقل از مدیران این شرکت بیشتر طراحی بنر ها توسط شرکت های بزرگ سفارش داده می شوند و اگر کسب و کارهای کوچکی هم وجود دارند سفارش خود را در قالب طراحی بنر برای شبکه های اجتماعی انجام می دهد .

ADVERTISING 07 وقتی کسب و کارهای کوچک در تبلیغات اینترنتی محو می شوند !

چرا حضور کسب و کار های کوچک کم رنگ شده است ؟

یکی از دلایل مهم این موضوع را می توان به مشکلات اقتصادی نسبت داد ، هزینه ی بالای تبلیغات ، عدم بازگشت سرمایه اولیه تبلیغات و ریسک پذیری در این شرایط را می توان به عنوان دلایلی مطرح کرد که از جانب این دسته از مشاغل کوچک و نوپا گفته و مطرح می شود .  حتی در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی این موضوع به عنوان یک چالش دیده می شود و امیدوار هستند که هرچه سریعتر مشکلات اقتصادی برای مشاغل خصوصا کوچک و نوپا برطرف شود تا دنیای تبلیغات به روزهای اوج خود بازگردد . یکی از سایت های مطرح تبلیغات خارجی .

اگر بخواهیم از نظر تبلیغات گوگلی در نظر بگیریم که هزینه های آن به شدت افزایش داشته است چرا که این هزینه ها با دلار یا لیر ترکیه در ایران پرداخت می شود و با توجه به افزایش قیمت دلار هزینه تبلیغات در گوگل برای ایرانی ها افزایش زیادی داشته است . از سوی دیگر هزینه تبلیغات در داخل کشور با توجه تورم بی سابقه افزایش چندین برابری را تجربه می کند و همین موضوع باعث شد تا بسیاری از کسب و کارها نوپا از تبلیغات بنری پرهیز کنند .

بسیاری از این مشاغل کوچک و نیمه متوسط سعی می کنند به جای تبلیغات در سیستم های تبلیغاتی و یا سایت های پربازدید ، از تبلیغات شبکه های اجتماعی استفاده کنند . روزی ما شاهد این بودیم که تبلیغات اینترنتی سرشار تنوع کسب و کارها و البته مشاغلی که حتی بودجه کمتری دارند سعی می کنند از سیستم های تبلیغاتی استفاده کنند ، اما به نوعی این موضوع این روزها به ندرت دیده می شود .

با توجه به این موضوع می توانید از بانک اطلاعاتی پارسی طرح ایرانیان استفاده نمایید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی