۵ ویروس برتر تاریخ

%name ۵ ویروس برتر تاریخ

خرید اکانت نود ۳۲

ویروسهای رایانه ایی بسياري می آیند و می روند. اما هیچ گاه ما جهان را بدون آن ها نخواهیم یافت. برخي از آن ها قدرت تخریبی بسیار زیاد ی ندارند خیلی در توجه نیستند، ولی گاهي از آن ها می توانند خسارت های بزرگی را به بار آورند. برخي از آن ها بر روی اینترنت می خزند، و گاهي از آن ها هم کنترل دستگاه های گوناگون را در دست می گیرند. پس چنانچه رفیق دارید آن ها را بشناسید با ما همراه باشید تا ۵ ویروس برتر رایانه ایی جهان را به شما معرفی نماییم.

۱ ) Storm Trojan

Storm Trojan در سال ۲۰۰۷ انتشار یافت توانست هزاران رایانامـه را در همه جهان آلوده نماید.

قربانیان این تروجان باآموزش زیر آلوده می شوند. آن ها پیامی را که با موضوع ” ۲۳۰ نفر در طوفان اروپا کشته شدند ” را دریافت باز می کردند. در حالی که این پیام ها حاوی فایل های اجرایی ضمیمه ” Win32com ” بودند. این ویروس می توانست به دیگر رایانه ها نیز منتقل شود و همه رایانامـه های آلوده شده را تبدیل به Zombie یا Bot نماید.

۲ ) Melissa

ویروس Melissa جهت فرد ان ویندوز ۹۸ ساخـته شده بود. این ویروس کار را به بهتر ی انجام داد و مایکروسفات مجبور شد تا سرورهای پست الکترونیکی خود را ببندد، زیرا Melissa توانسته بود با استفاده از این سرورها در انتشار خود بهتره بجوید.

۳ ) My Doom

My Doom که با نام های W32.My [email protected], No varg, Mimail.R Shimpi شناخته می شود کرم رایانه ی است ه جهت کاربر ان ویندوز تولید و ساخته شده بود. اولین انتشار این کردم در ۲۶ ژانویه ۲۰۰۴ رخ داد. این کرم به عنوان سریع ترین E-mail worm از تاریخ ژانویه ۲۰۰۴ تا به امروز شناخته می شود. رکوردهای قبلی در دستان کرم هایی چون Sobig و I Love You بوده است.

۴ ) Sasser

این کرم باهوش جهت فرد ان ویندوز XP و ۲۰۰۰ تولید و ساخته شده بود. کار این کرم آسیب رساندن به LSAS در ویندوز های XP ۲۰۰۰ بود. وظیفه LSAS مدیریت همه موارد امنیتی در سیسـتم های ویندوز است. به عنوان مثال : تغییر گذرواژه ها تایید فرد ان در وقت ی که می خواهند به سیستم ورود پیدا کنند از عبارت وظایف LSAS است .

۵ ) Anna Kournikova

این کرم زیاد جالبی است و آمار دقیقی از تعداد قربانیان این کرم در دست نیست، ولی عملکرد آن بسیار زیاد آسان است. بدین ترتیب که یک بدافزار در داخـل عکـس ستاره سابق تنیس روسیه که نام آن Anna Kournikova بود جاسازی میشد پس این فرتور جهت افرادی پست الکترونیکی میشد.

این کرم بعد از آنکه قربانیان، فرتور را باز می کردند، نشانی رایانامـه افرادی را که با قربانی در ارتباط بودند به دست می آورد به آن ها همان پیام دائمی را می فرستاد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی