روش های جدید کفسابی

روش های جدید کفسابی

در این مطلب به معرفی کفسابی میپردازیم. همچنین در ادامه این نوشته به معرفی برخی روشهای جدید در کفسابی خواهیم پرداخت.

%DA%A9%D9%81%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DB%8C %DB%8C%DA%A9 روش های جدید کفسابی

kafsab

سنگ سابی و کفسابی سام سنتر با استفاده از کادری مجرب  و کارشناس و با استفاده از دستگاه های مدرن در تهران و تمام نقاط ایران و همین طور کشور ترکیه حدود ۱۵ سـال است  که کار می نماید .

کفسابی و سنگ سابی سام سنتر با سـال ها تجربه موفق و با بکارگیری از آخرین متدها و امکانات و بروزترین تجهیزات خدمات خود را در زمینه کف سابی ؛ کف شویی ؛ براق کردن سنگ و فرچه ساب سنگ های تیشه ای ؛ نماشویی ؛ شست و شوی نمای آجری ؛ سیمانی و سنگی و همین طور رفع سیمان رنگ با تکنولوژی ساب ایتالیایی و فرانکفورتی به مشتریان عزیز در کشورمان و همین طور در کشور ترکیه عرضه می نماید .

سام سنتر یکـی از نامدارترین پیمانکاران در حوضه تخصصی کف و نمای ساختمان با سـال ها تجربه درخشان و همین طور در اختیار داشتن کادری مجرب و پیشرفته و جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات و ارائه خدمات شبانه روزی در همه ایران است .

شستشوی سرامیک برای روشن كردن وضع زمین در عمق ؛ در ایـن وهله بایستی چاه های آزمایشی ایجاد گردد ؛ ایـن چاهها بایستی به عمق ضروری و به تعداد كافی احداث شود و تغییرات نوع خاك طبقات متفاوت زمین بلافاصله مورد مطالعه قرار گیرد و نمونه های كافی جهت ارزیابی دقیق به آزمایشگاه ها فرستاده شود .
برای ارزیابی و معین تاب فشاری زمین در مورد خاكهای چسبنده نمونه های دست نخورده جهت آزمایشگاه ضروری ساخته می شود و برای خاكهای غیر چسبنده آزمایشهای معین دانه بندی و معین وزن ویژه خاك و آزمایش توسط دستگاه ضربه دار در محل انجام می گیرد

کفسابی , خدمات کفسابی , کفسابی موزاییک , کفسابی بتن , کفسابی سرامیک , کفسابی سنگ , کفسابی رضایی , کفسابی کفپوشهای ارتجاعی , کفسابی و کف شویی

در حین گمانه زنی بایستی معین شود كه آیا زمین محل ساختمان خاك دستی هست یا طبیعی و تشخیص ایـن امر در حین عملیات خاكبرداری با مشاهده مواد تشکیل شده جدا محل خاكبرداری و وجود سوراخها ومواد خارجی ( مثل آجر ؛ چوب ؛ زباله و غیره ) معین می شود .
به منظور معین تاب مجاز زمین می توان از تجربیات مکانی مشروط بر آن كه كافی بوده باشد استفاده كرد .
سنگسابی فرآیندی هست که طی آن اشخاص کارشناس با استفاده از دستگاه های ویژه سنگسابی؛ اقدام به پاک کردن سنگ می کنند اما فرآیند سنگسابی را اکثرا هرچند زمان یکبـار انجام می شود . بین یک سنگسابی تا سنگسابی دیگـر اشخاص بایستی بتوانند از سازه های سنگی اطراف خود به خوبی نگهداری کنند.
حذف گرد و غبـار و خاک موجود بر روی سنگ ها؛ میزان خراشیدگی و لک را از سنگ های متفاوت مثل سنگ مرمر؛ سنگ آهک و غیره را کم می نماید . برای ایـن منظور همچنین میتوانید از یک جارو و یا گردگیر را به طور روزانه مورد استفاده قرار دهید.

کفسابی و سنگسابی قبل از پارکت ؛ قبل از پارکت کردن ؛ یک ساب الماسه برای رفع پستی و بلندی سنگ استفاده می شود .
کفسابی و پولیش پارکتها برای براق نمودن پارکتها اکثرا یک دست ساب زده و پس برای براق نمودن پارکت پولیش ایتالیایی روی آن زده می شود .
خدمات کفسابی و نماشویی  با داربست و یا طناب انواع نماهای سنگی ؛ آجری ؛ کامپوزیت ؛ شیشه ای و … .
نماشویی یا استفاده از دستگاه واتر سندبلاست .
نماشویی با استفاده از موادی با نام نانو یا سیلیس.
نماشویی برای رفع کثیفی انواع نماها استفاده می شود .
هرگونه کثیفی سیمان آلات و غیره که در موقع کار کردن چسبیده شود کفسابی رضایی با  تجهیزات و دستگاه ها و تجربیاتی که دارد همه ایـن مسائل و کثیفی گرانیت رابا دستگاه گرانیت ساب و کفشوی با لقمه های سنگ فرانکفورتی به کیفیت کارخانه انجام  می شود .

کفسابی ساییدن انواع سنگ ؛ گرانیت ؛ موزاییک ؛ بتون و غیره و براق و شفاف نمودن آنها با ساب ایتالیایی وجرمگیری و رفع لکه های سنگ و یک دست و صاف نمودن سطح کف برای آماده سازی نصب پارکت و کفپوش و غیره و شستشوی انواع سنگها و سرامیکها و گرانیتها و غیره با دستگاه واتر جت با کیفیت عالی و کف شویی انواع سنگ و غیره با دستگاه جدید و شیوه جدید با کیفیت عالی .

مسائل رایج کفپوش ها:

و اما در ایـن پارت از مبحث کفسابی به مسائل رایج انواع کفپوش ها می پردازیم ؛ کفپوش های چوبی در نوع خود دارای قشنگی اختصاصی ی می باشند ولی از جمله بزرگترین مسائل آنها می توان به سابیدگی آنها در صورتیکه در کنار یکدیگـر می باشند اشاره نمود کفپوش های چوبی در اثر سابیدگی به یکدیگـر ایجاد صدا می نمایـن د که ایـن امر سبب می شود در وقت راه رفتن بر روی آنها صداهای ناشی از راه رفتن به شدت زیاد باشد و از جمله دلایل آن کشیده شدن یک تکه چوب بر روی چوب دیگـر و در پارت اتصالات است و برای رفع ایـن مساله محکم نمودن اتصالات می تواند کمک زیادی نمایـد .

و اما مساله بعدی که در کفپوش های چوبی بسیار دیده می شود که درکفسابی آنها می بایست به آن بسیار دقت ویِژه ای نمود ایجاد صداهایی با فرکانس بم را به شدت انتقال می دهند که تمام کسانی که تمایل به استفاده از ایـن گونه کفپوش ها می باشند می بایست به ایـن نکته بسیار دقت داشته باشند و تنها کسانی از آنها استفاده نمایـن د که صداهای ایجاد شده توسط ایـن کفپوش ها برای آنها ایجاد مزاحمت نمی نمایـد . حتی در صورت استفاده از آنها می بایست از کفپوش ها به شدت حفاظت گردد .

ادامه مطلب…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی