لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟

در این مطلب به معرفی لیپوماتیک میپردازیم.همچنین در ادامه به ویژگی های لیپوماتیک نسبت به سایر روشهای لاغری و نیز به سوالات متداول شما عزیزان راجع به این شیوه میپردازیم.

lipo 300x199 لیپوماتیک چیست؟

dr-alighasemi.com

لیپوماتیک چیست ؟Lipomatic

بیشترین پرسشها در لیپوماتیک بر ایـن نکته متمرکز هست که لیپوماتیک چیست ؛ عوارض لیپوماتیک چیست و همین طور ایـن که برتریهای ایـن شیوه نسبت به روشهای قدیم چیست . لیپوماتیک در واقع یک نوع دستگاه ساکشن پیشرفته برای تخلیه چربیهای موضعی زیر پوست است . تکنولوژی بکار گرفته شده در ایـن وسائل بقدری دقیق و فوق العاده عمل می نماید که کاملا آنرا از لیپوساکشن متمایز می سازد. همین طور برتری ایـن دستگاه بر لیزر لیپولیز در حین عمل برای جراح و در نتایج عمل برای بیمار کاملا مشهود است .

لیپوماتیک Lipomatic با استفاده از امواج ایـن فراسونیک و ارتعاش (Vibration) و نوسان ثابت حول محوری (Nutation) سلولهای چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگـر جدا می سازد و بدون ایـن که منجر به تخریب سلولهای چربی گردد؛ سلولهای بافت چربی را سـال م از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می نمایـد . به همین دلیل از سلولهای خارج شده چربی توسط ایـن تکنیک می توان مجددا بعنوان فیلر برای حجیم سازی گونه و صورت و یا بقیه اعضاء استفاده نمود. قابل ذکر هست که ایـن چربی بمراتب دارای دوام بیشتر و تورم کمتر بعد از تزریق بعنوان فیلر است و نسبت به چربی کشیده شده توسط ساکشن برای حجیم سازی بسیار سـال متر (Intact) است .

ویژگی ها ی لیپوماتیک Lipomatic نسبت به بقیه روشها

۱- یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک Lipomatic عالی هست و هیچطور بقایای مانده ازچربی که در روشهای دیگـر ساکشن بصورت گلوله مثل در زیر پوست لمس می گردد در ایـن شیوه وجود ندارد.
۲- نیاز به بستن گن در ایـن شیوه برای بیمار دو هفته هست که در مقایسه با ساکشن سنتی ( ۶ ماه ) و لیزر لیپولیز ( ۴-۲ ماه ) بسیار کوتاهتر است . در عین حال بستن گن ۴۰-۳۰ روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می گردد.
۳- جمع شدن پوست در ایـن شیوه نسبت به روشهای دیگـر ساکشن بدلیل آسیب کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر است .
۴- در ایـن شیوه بیحسی موضعی کافیست و بیمار درد ندارد در حالیکه در روشهای دیگـر ساکشن چنانچه با بیحسی موضعی انجام گیرد اکثرا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و اکثرا نیاز به داروهای آرام کننده و خواب آور و حتی بیهوشی خفیف است .
۵- تورم و ترشحات بعد از عمل در ایـن شیوه بسیار کمتر هست و ترشح از محل ساکشن نهایتا ۳۶ ساعت طول می کشد در حالیکه در روشهای دیگـر ساکشن زیاد تر است .
۶- ریسک عفو نت در لیپوماتیک Lipomatic بسیار کم است .
۷- احتما ل آمبولی چربی نسبت به روشهای دیگـر ساکشن بسیار کم است و تاکنون گزارش نشده است .

1412636249 faranaz com لیپوماتیک چیست؟

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

۸- لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند بسر کار بازگردد.
۹- خستگی و کوفتگی بعد از عمل نسبت به روشهای دیگـر ساکشن بمراتب کمتر است .
۱۰- گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روشهای دیگـر بسیار بهتر صورت می گیرد ولی در مسائل یکه شلی و افتادگی پوست زیاد باشد نیاز به عمل جراحی وجود خواهد داشت. با ایـن حال عمل جراحی بعد از لیپوماتیک نسبت به بیمارانیکه با لیپوماتیک چربیهای آنها تخلیه نشده است؛ عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در اکثر مسائل ابدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف وتغییر محل ناف است ؛ بعد از عمل لیپوماتیک می توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود.

پرسشها متداول در مورد لیپوماتیک

قیمت و هزینه لیپوماتیک

قیمت و هزینه لیپوماتیک نسبت به منطقه و میزان سایز چربی مفرق است

ایا اختلال قاعدگی بعد از انجام جراحی لیپوماتیک نرمال است؟

جلو یا عقب افتادن و همین طور تب مختصر بعد از لیپوماتیک به علت رفلکس بدن به ترومای لیپوماتیک است .

بعد از جراحی لیپوماتیک چه کارهایی را نبایستی کرد؟

به هیچ عنوان ناحیه لیپوماتیک شده را کمپرس سرد و یا گرم نکنید.

تا چند روز بعد از جراحی لیپوماتیک ترشح خونی ادامه دارد؟

۲ تا ۳ روز بعد از لیپوماتیک ترشح کم شدن میابد.

چرا بعد از در اوردن گن دچار سرگیجه میشویم؟

گن بعد لیپوماتیک وقت ی برداشته می شود به ویژه در پارت پاها سبب افت فشار می شود لذا توصیه به ۱۰ دقیقه دراز کشیدن بعد از در آوردن گن لیپوماتیک می شود . لیپوماتیک ویژگی ها ی شیوه جراحی چاقی تعداد سلولهای چربی کم خواهد شد نه سایز آنها! ۲- با یک بـار بین ۴ تا ۱۲ سانتی متر سایز کم خواهیم […]

لیپوماتیک , لاغری با لیپوماتیک , ویژگی های لیپوماتیک , لیپوماتیک , لیپوماتیک ران پا , هزینه انجام لیپوماتیک , عوارض لیپوماتیک , زمان انجام لیپوماتیک

چه موقع بعد از لیپوماتیک میتوان به سونا حمام استخر رفت؟

حمام به صورت آسان و اب ولرم از همـان روز بعداز لیپوماتیک قابل انجام هست اما رفتن به استخر از ۲ هفته بعد و همین طور وان ابگرم و سونا از یک ماه بعد لیپوماتیک قابل انجام است .

ایا بعد از لیپوماتیک میتوان رانندگی کرد یا به سفر رفت؟

بعد از رفع درد میتوان رانندگی کرد (حدودا ۳ تا ۵ روز بعد لیپوماتیک) و ۲ هفته بعد میتوان به سفر رفت .

کبودی ها تا چه مدت بعد از لیپوماتیک ادامه دارد؟

کبودی ها ۲ هفته کامل طول میکشد و ۷ روز بعد از لیپوماتیک رنگ کبودی به رنگ ارغوانی purplish مبدل می شود . لیپوماتیک روشی بی تهدید و بدون عارضه (در صورت استفاده از دستگاههای استاندارد)است . های چرب با گرید پایین می توان کرد. رژیم بهبود ی شاک ویو لیزر لیپولیز طب تغذیه جراحی چاقی شاک ویو […]

361371 A5TcudPT لیپوماتیک چیست؟

چرا در نواحی لیپوماتیک شده احساس سوزن سوزن شدن وجود دارد؟

تغییر حس پوستی بعد از لیپوماتیک شایع است و برگشت به حس نرمال ۳تا۶ ماه طول میکشد. ماساژ ملایم به برگشت حس کمک مبکند.

چطور میتوان نتیجه بعد از لیپوماتیک را بهتر کرد

دوری جستن از غذا های نمکی و چربی در ماه اول از لیپوماتیک ایده ال هست و به طور کلی کم شدن ۱ تا ۳ سایز بعد از عمل مناسب هست ماساژ بعد لیپوماتیک با لوسیون در کم شدن ورم کمک می نماید .

منبع

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی