۲ ایده شیک پوشی برای خانمها در بهار و تابستان

012 2 ایده شیک پوشی برای خانمها در بهار و تابستان

مدل مانتو مجلسی زنانه

ترکیب‌های توصیه ی گزارش پیش رو، به شما کمک می‌کند که در این روز‌های بهاری تابستانی بی‌گدار به آب نزنید و قبل از اینکه شیفته رنگ طرحی برای انتخاب و خرید لباس و پوشاک دیگر شوید ‌نگاهی به قاعده‌های خرید بهاره بیندازید.

توصیه اول : کمی سلیقه، میزان ی نوآوری

اینکه در روزهای بهار و تابستان می بایست سراغ رنگ‌های روشن بروید قاعده دائمی است؛ ولی اینکه سراغ چه رنگ‌های روشنی بروید چگونه آن‌ها را کنار هم بنشانید تا ظاهری مفرق داشته باشید از آن قاعده‌هایی است که اجرا کردنش کمی سلیقه میزان ی نوآوری لازم دارد. پیشنهاد ما برای مفرق بودن ترکیب دو رنگ زرد روشن آبی کم‌رنگ است. دریاره شلوار، پیشنهاد ما شلوار آسان تک‌رنگ به رنگ آبی ولی از نوع بسیار زیاد روشن است. اما شما می‌توانید به شلوارهای گل‌دار آبی فکر بکنید !
کفش توصیه ی ما یک کفش آسان به رنگ آبی است. قاعدتاً رنگ کیفتان هم فارغ از طرحش باید تونالیته‌ای از رنگ آبی باشد. پس فقط به یک ساعت نیمه اسپورت با صفحه و بند سفید نیاز دارید تا ظاهر تابستانیتان از هر نظر تکمیل شود.
هم اکنون نوبت می‌رسد به روسری. از آنجا که مانتوی شما طرح و نقشه‌ای ندارد دستتان برای گزینش روسری آزاد است. شما می‌توانید به انتخاب شال یا روسری‌های شلوغ پر نقش و نگار فکر بکنید اما مشروط بر آنکه طرح و رنگ آن درست مثل روسری، ترکیبی از رنگ‌های زرد و آبی را در خودش داشته باشد.

پیشنهاد دوم : ر‌ها آزاد

مانتوی توصیه ی بعدی ما مانتویی با طرح نیم‌کلوش است که تا دلتان بخواهد آسان است! این فرم باعث می‌شود مانتو کاملاً آزاد و در نتیجه خیلی آسان باشد. زمان ی قرار است روزهای گرم بهار و تابستان را با مانتوی گشاد، آزاد آسان سر بکنید می‌توانید ذهنتان را از قید بند ریزه‌کاری‌های مد ‌‌ رها بکنید و تنها به آزادی مانتو اما رنگ مفرق آن فکر بکنید .
هم اکنون به یک شلوار گشاد مثل مدل توصیه ی اول نیاز دارید. اما چنانچه اعضا ظریف و کشیده‌ای دارید می‌توانید به انتخاب دامن شلواری هم فکر بکنید . از آنجا که مانتوهای آزاد جزئیات چندانی در طراحی ندارند اتفاق مهم در گزینش رنگ آن‌ها می‌افتد. پیشنهاد ما این است که در این شرایط سراغ رنگ‌های شاد تند بروید و در عوض تندی این رنگ را با رنگ شلوارتان مهار بکنید . جهت روسری هم ترکیبی از رنگ‌های مانتو شلوار، کیف و حتی کفش خود را در راستای‌‌ چرخه رنگ انتخاب بکنید .
بهار و تابستان اکثرا عینک آفتـاب ی بیشتر به کار می‌آید. به همین دلیل ، برای فریم عینک خورشید ی فرم‌های منحنی‌دار در پارت دسته‌ها را گزینش بکنید که‌‌ همان حس آزادی خارج از چارچوب‌ بودن را القا می‌کند کاملاً با ظاهر شما همموسیقی می‌شود.
کفش‌ توصیه ی ما کفشی با تونالیته‌ای نزدیک به رنگ مانتوست ولی در عوض، رنگ کیف همآهنگ با رنگ شلوار باید انتخاب شود تا در ‌‌نهایت، رنگ در ظاهر شما گردش مناسبی داشته باشد.
برای گزینش کیف، قبل از هر گزینش ی باید تکلیف خودتان را با حرفه‌تان معین بکنید ؛ چراکه دست کم در محیط کار این شغل شماست که تعیین می‌کند چه نوع کیفی دست بگیرید. مثلاً فرم شق‌ رق نظم و ترتیب و علاقه شما را به سازماندهی‌ بیشتر دقیق‌تر در محیط کار نشان می‌دهد؛ شکل مستطیل کیف، پیشرفته بودن شما را به رخ می‌کشد و همین دو دلیل کافی است جهت این‌که اگر ریاست یا مدیریت بخشی را به عهده دارید، اقتدارتان را با کیف به رخ بکشید! دقت داشته باشید که شما نمی‌توانید مدیر باشید ولی با کیفی اسپورت در محل کار حاضر شوید! در واقع ، ظاهر شما بایستی گویای روحیاتتان باشد دیگر!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی