طراحی لوگو برای فهم مفاهیم شرکت

طراحی لوگو برای فهم مفاهیم شرکت

اگر شما نیز یک طراح لوگو هستید که قصد دارید برای پروژه یک طراحی خوب و تأثیرگذار داشته باشید، این مقاله شما را در طراحی مختصر و موفق برای پروژه یاری می کند. درباره طراحی مختصر باید گفت طراحی پروژه را با به کار بردن تمام اطلاعات مورد نیاز انجام می دهد.

%name طراحی لوگو برای فهم مفاهیم شرکت

طراحی لوگو برای فهم مفاهیم شرکت

طراحی لوگوهای مفهومی چیست؟

در این شیوه تمرکز اصلی روی نتایج طراحی بوده و اهداف کسب و کار پروژه در نظر گرفته می شوند. همچنین در این شیوه طراح باید برای شناخت مسائل زیبا شناسی کوشش کند. در روش خلاصه نویسی نیز تلاش می کنند که تمرکز روی نتایج و پیام های طراحی و هدف های کسب و کار مربوط به پروژه باشد.

در این روش شرایطی فراهم می شود که پیش از شروع پروژه تمرکز روی نیازهای مشتریان انجام شود. همچنین در این روش تضمین برای طراحی لوگو صورت می گیرد. بنابراین طراحی که باکیفیت باشد، روی نیازهای مشتریان تمرکز دارد.

چگونه برای لوگو طراحی مختصر و مؤثری بنویسیم؟

در صورت پاسخ دادن به سوالات زیر شما می توانید به میزان ۹۰ درصد در انجام دادن پروژه طراحی موفق باشید.

کسب و کار شما چیست؟

اولین سوالی که در این زمینه باید به آن توجه شود این است که هرگز نباید تصور کرد که در رابطه با شرکت خود همه چیز را می دانیم. در این رابطه لازم است که اصطلاحات هر صنف به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرند.

در این زمینه یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن هم این است که علاوه بر استفاده از روش های قدیمی برای آگاهی مشتریان، لازم است که از روش های جدید جهت تبلیغات نیز استفاده شود.

بازار هدف

در مورد بازار هدف باید گفت که جمعیتی هستند که ویژگی هایی مانند سن، سلیقه، نگرش، جغرافیا، درآمد، دیدگاه و شیوه زندگی را دارا هستند. در رابطه با بازار هدف یا شناخت مشتریان لازم است که تمامی این فاکتورها در نظر گرفته شوند.

در صورتی که تعداد مشتریان زیاد باشد، لازم است که رتبه بندی آن ها از نظر هدف انجام شود.

تصاویر مورد نیاز در طراحی لوگو

برای تصاویر به کار برده شده برای طراحی لوگو نباید از تصاویر دیگر کپی کرد. در طراحی لوگو رعایت قانون کپی رایت بسیار مهم است و تصویر باید جدید باشد.

داشتن معیار ذهنی

قبل از آماده شدن برای طراحی لوگو لازم است که از طرح یک معیار ذهنی داشت. بررسی کردن چند نمونه طرح از رقبا در این زمینه کمک بزرگی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد طراحی لوگو و همچنین طراحی بسته بندی به سایت کی نگار knegar.com مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی