طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

در این نوشته سعی داریم تا شما عزیزان را با اصول و قواعد طراحی سایت حرفه ای آشنا سازیم.در ادامه این نوشته یه نکاتی حائز اهمیت در رابطه با طراحی سایت حرفه ای خواهیم پرداخت.

wgpblog navidnaghavi17 طراحی سایت حرفه ای

www.melliportal.com

امروزه داشتن سایت حرفه ای یک پیش نیاز برای ورود به جهان ی ایـن ترنت و تجارت الکترونیک است .طراحی سایت پیشرفته ممکن است اولین قامی هست که بایستی برای بودن در بازار های رقابتی جدید و بین المللی ؛ بردارید. ولی:

  1. هدف ما از طراحی یک سایت پیشرفته چیست؟
  2. طراحی سایت پیشرفته چه خصوصیات یی دارد؟
  3. طراحی وب سایت ایـن ترنتی چه امکاناتی می تواند برای صاحبانش فراهم نماید ؟
  4. مظور از طراحی سایت پیشرفته چیست و چه فرق ی با بقیه سایت ها دارد؟
  5. در طراحی وب سایت پیشرفته به چه نکاتی بایستی دقت زیادتری کنیم؟
  6. سئو و بهینه سازی سایت در طراحی سایت پیشرفته چگوه است؟

برای جواب به ای پرسشها و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت پیشرفته با ما همراه باشید:

هدف از طراحی سایت حرفه ای

هر سایت با دقت به هدف و برنامه ای که سازندگان آن دارند طراحی و ساخته می شـود ؛ ولی منظور از طراحی سایت پیشرفته داشتن یک سایت تمام عیار ؛ ظهور و با کیفیت؛ منطبق بر اصول سئو سایت ؛ دارای مدیریتی آسان و کاربردی  و قابل رقابت در بازار های جهان ی است . طراحی وب سایت ما هر حد پیشرفته تر باشد ؛ کار ما در پشت سر گذاشتن رقیبان راحت تر خواهد بود.

ویژگی  های طراحی سایت حرفه ای

بعد از معین هدف تهیه سایت ؛ خصوصیات ی آن در طراحی سایت برنامه ریزی و پیاده سازی می شوند.اکثر ایـن سایت ها دارای خصوصیات ی اختصاصی و منحصر بفرد می باشند؛ ولی بعضی از خصوصیات ی اکثرا در اکثر سایت ها و بنا به درخوهست مشتری ؛ به کار گرفته می شوند. در ادامه به معرفی و ارزیابی بعضی از ایـن خصوصیات می پردازیم:

ظاهر و گرافیک در طراحی سایت حرفه ای

ممکن است اولین چیزی که بازدید کننده را به خود جذب می نماید ظاهر و گرافیک سایت باشد.داشتن یک ظاهر شیک ؛ با کیفیت ؛ جذاب و منطبق بر اصول طراحی سایت پیشرفته سبب جذب بازدیدکنندگان به سایت شده و آمار بازدید سایت را افزوده شدن می دهد. در زیر به ارزیابی نکاتی در رابطه با ظاهر سایت در طراحی سایت پیشرفته می پردازیم:

 ۱- عکس های در طراحی سایت حرفه ای

impressive photography website design with flash طراحی سایت حرفه ایطراحی سایت پیشرفته

عکس های بکار برده شده در در طراحی سایت پیشرفته بایستی طبق استاندارد بوده و اصول و ضوابط سئو سایت و بهینه سازی سایت بایستی در آن رعایت شده باشد. برای  اطلاعات بیشتر در ایـن رابطه به مقاله عکس های در طراحی سایت مراجعه بکنید .

 ۲- بکارگیری قالب های مناسب در طراحی سایت پیشرفته

solution webdesign طراحی سایت حرفه ایطراحی سایت

در امر طراحی وب سایت قالب های آماده ی متنوع و زیادی در بازار موجود است ولی برای طراحی سایت پیشرفته بایستی از قالب های کاملا اختصاصی استفاده  شود.استفاده از قالب های اختصاصی در طراحی سایت پیشرفته دو مزیت دارد:

* منحصر بفرد بودن قالب

در ایـن شیوه خیال شما راحت هست که به غیر از شما کس دیگـر ی در فضای ایـن ترنت از ایـن قالب ها استفاده نکـرده و یک قالب کاملا اختصاصی در اختیار دارید.

طراحی سایت , طراحی سایت ارزان , طراحی سایت حرفه ای, طراحی سایت گردشگری , طراحی سایت مهد کودک , طراحی سایت گالری خودرو , طراحی سایت شرکتی

* ادیت و کلا ح راحت تر

چون کد نویسی و طراحی ایـن نوع قالب ها از صفر است ؛ لذا ادیت آن کم هزینه تر و آسان تر است و همین طور قالب های  از قدرت مانور دهی بالاتری نسبت به قالب های آماده برخوردار می باشند .

طراحی سایت پیشرفته بر طبق اصول سئو

seo banner 553x188 طراحی سایت حرفه ایسئو سایت

یکـی از نکات بسیار مهمی که در طراحی سایت پیشرفته بایستی به آن دقت ویِژه ای داشته باشیم طراحی سایت بر طبق اصول سئو است . تهیه سایت از ابتدا بایستی طبق اصول و ضوابط الگوریتم های موتور های جستجو بوده و بر ایـن اساس طراحی و پیاده سازی شود. اطلاعات بیشتر در : طراحی سایت بر طبق اصول سئو .

کاربر پسد بودن

بادقت به هدفی که از تهیه سایت دنبال می بکنید ؛ بازدید گنندگان سایت می توانند مشتریان بالقوه ی شما باشند. حفظ ایـن مشتریان و جذب بازدید کنندگان جدید منوط به طراحی یک سایت کاربرپسند است .

سازگاری با همه مرورگر ها در طراحی سایت پیشرفته

از ویژگیها بـار زی که در طراحی سایت پیشرفته حتما بایستی به آن دقت شود سازگار بودن آن با همه مرورگر های موجود است . در ایـن حالت شما هیچ کاربرو بازدید کننده ای را از دست نخواهید داد.

browsers inten.asia  553x310 طراحی سایت حرفه ای

ریسپانسیو بودن طراحی سایت پیشرفته

با فراگیر شدن استفاده از تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند؛ آمار نشان می دهد امروزه اکثر وب گردی ها و گشت و گذار های ایـن ترنتی از ایـن طریق انجام می شـود . پس طراحی سایت ریسپانسیو و سازگار با تلفن همراه یکـی از ملزومات در تهیه سایت است .

mobile responsive graphic 1 553x384 طراحی سایت حرفه ایریسپانسیو

امنیت بالا در طراحی سایت پیشرفته

استفاده از سرور های ایمن و ظهور می تواند اکثر مسائل امنیتی و ایمنی را حل کـرده و مانع از هک شدن سایت و ظهور مسائل امنیتیی خواهد شد.

طراحی سایت پیشرفته بر طبق استانداردهای جهان ی

طراحی وب سایت پیشرفته بایستی بر طبق اصول و ضوابط بوده و استاندارد های طراحی سایت به طور کامل در آن رعایت شده باشد. برای اطلاعات بیشتر در ایـن رابطه به استاندارد های طراحی سایت مراجعه بکنید .

service web standards طراحی سایت حرفه ایطراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه

ممکن است اولین و برترین کاری که می توان برای بودن در بازار های جهان ی کرد طراحی سایت دوزبانه و چند زبانه است . زبان دوم و سوم و … سایت بر طبق کشور های هدف معین شده و در سایت قرار داده می شوند. اطلاعات تکمیلی در طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه .

3 553x464 طراحی سایت حرفه ایطراحی سایت چند زبانه

امکانات طراحی سایت پیشرفته

امکانات متنوع و جذاب یکـی از امتیاز هایی هست که در طراحی سایت پیشرفته به آن پرداخته می شـود . ایـن امکانات بر طبق نیاز و خوهست مشتری بر روی سایت پیاده سازی و اجرا می شوند.

منبع

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان
ارزان
دانلود آهنگ جدید
نمونه سوالات
دانلود فیلم بزرگسال
دانلود آهنگ جدید ایرانی
عاشقانه
کاشمر
نسیم سافت
یکم عاشقانه
یکم عاشقانهکاشمردانلود آهنگ جدیدکلی فروشیسئو و بهينه سازيدانلود آهنگ جديدسايت تفريحي و سرگرمينسيم سافتنمونه سوال امتحان
دانلود آهنگ جدید ایرانی